loading...

سایت جامع تفریحی و سرگرمی | پرشین یو

اخبار اقتصادی, اخبار جدید, اخبار ورزشی, اخبار فوتبال, اخبار حوادث, تیتر روزنامه,اخبار گوناگون,اخبار بازیگران,اخبار دانشگاه,اخبار ورزشی

نویسنده بازدید : 471 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاسی - اسناد تازه ای از اتهام های سعید مرتضوی در تامین اجتماعی

پیش از این در چند مورد اسناد اتهام  مالی سازمان تامین اجتماعی در دوره ریاست سعید مرتضوی منتشر شده بود.
نویسنده بازدید : 458 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

رفتارهای تندروها به عنوان امر به معروف و نهی از منکر را به عینه می‌بینیم/نگرانی ما از این رفتارهای غلط است

رئیس مجلس شورای اسلامی که به مشهد سفر کرده، گفت: رفتارهای تندروها به عنوان امر به معروف و نهی از منکر را به عینه می‌بینیم؛ نگرانی ما از این رفتارهای غلط است
نویسنده بازدید : 544 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاسی - این همه نامه سرگشاده فقط رحیمی را گرفتار کرد؟

پرونده اتهامات مطرح شده علیه محمدرضا رحیمی، رئیس سابق دیوان محاسبات در مجلس هفتم و معاون اول محمود احمدی‌نژاد در دولت دهم یکی از رسانه‌ای‌ترین پرونده‌های قضائی سالهای اخیر بوده است. پرونده‌ای با «بگم‌بگم»‌ها و «می‌گم می‌گم»های فراوان و البته چند نامه سرگشاده. ولی نکته مهم این است که دیگر نام‌های بزرگ مطرح‌شده در این زد و خوردهای رسانه‌ای و سیاسی، نه در دادگاهی محکوم شده‌اند و نه لازم دیده‌اند از خود دفاع کنند.
نویسنده بازدید : 505 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاسی - هاشمی رفسنجانی: می‌توانیم با همه دنیا بر اساس حکمت و مصلحت رابطه داشته باشیم

وی تشخیص مردم برای ترسیم خط سیر امور اجرایی را برخاسته از آینده نگری سیاسی و اجتماعی دانست و گفت: در مقطعی که کسی چنین نتیجه ای برای انتخابات متصور نبود، مردم نشان دادند که بسیار بهتر و عمیق تر از جریان ها مسایل را درک می کنند.
نویسنده بازدید : 444 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاسی - قرار هاشمی رفسنجانی با فرجی دانا چه بود؟

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با هماهنگی وزیر علوم وقت که متاسفانه این وزیر را برکنار کردند برنامه ریزی شده بود که رشته های دانشگاه آزاد از 2700 تا به 6300 رشته افزایش یابد.
نویسنده بازدید : 458 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبار سیاسی - واکنش بقایی‌ :
خودتان را از این مخمصه نجات دهید!

سال قبل نیز زمانی که در رسانه ملی، اتهامات غیرواقعی آن هم از سوی مرجعی مهم اعلام شد در پاسخ به درخواست مناظره برای روشن‌شدن حقایق، هیچ‌گونه واکنشی از سوی «مرجع اعلام‌کننده اتهامات» صورت نپذیرفت. آری! نگرانی اصلی این جماعت سیاست‌زده، برملاشدن غیرواقع‌بودن یکایک پروژه‌های جنگ روانی آنان است که مدت‌هاست وقت و هزینه به پای آن صرف می‌کنند. اینجانب به مخمصه‌ای که در آن گرفتار آمده‌اید واقفم. به همین علت، مختارید هر قدر که می‌توانید از طرق مختلف، اتهام کذب وارد نمایید و توهین کنید.
نویسنده بازدید : 222 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبار سیاسی -  تبار اصول‌گرایان مجلس نهم در کجاست؟

این‌روزها، هر چالشی که برای تیم دولت در «بهارستان» به وجود می‌آید، حتما سررشته آن در دست یکی از اعضای فراکسیونی است به‌نام «فراکسیون اصولگرایان»؛ فراکسیونی تشکیل‌شده از چند طیف مختلف و متضاد اردوگاه اصولگرایان که تنها در دو نکته با هم اتفاق نظر دارند: مرزبندی با حسن روحانی و علی لاریجانی؛ فراکسیونی که حالا، اغلب اقداماتش در افکار عمومی به پای «جبهه پایداری» گذاشته می‌شود.
نویسنده بازدید : 180 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبار سیاسی - مجرماني که مسئولان را گروگان مي‌گيرند

مجرماني که در نظام اقتصادي کشور مشغول اختلاس و اختلال هستند، ياد گرفته اند که بي گدار به آب نزنند. آنان با نشان کردن برخي از مسئولانِ ضعيف النفس و بي خرد، در يک رابطه دو طرفه، هم آنان را واسطه نفوذ خود به مراکز مهم قرار مي‌دهند
نویسنده بازدید : 186 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبار سیاسی - در جلسات فوق العاده کمیسیون مشترک مجلس در تعطیلات تابستانی چه می گذرد؟

 عضو فراکسیون اکثریت مجلس می گوید: دولت پس از تمرکز ویژه اش برمسایل هسته ای که قرار بود منجر به بهبود شرایط اقتصادی داخلی شود و به علت برخی کارشکنی های غربی ها به نتیجه نرسید، در حال حاضر بر توان داخلی متمرکز شده است.
نویسنده بازدید : 210 یکشنبه 23 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبار سیاسی  - دولت خاتمی؛ سالم ترین دولت تاریخ ایران

  یک کارشناس مسایل اقتصادی گفت: دولت روحانی یکی از سالم ترین دولت‌های تاریخ ایران است چرا در این دولت بیشترین نظارت صورت می‌گیرد و دولت بیشترین مراقبت‌ها را برای جلوگیری از فساد دارد.
نویسنده بازدید : 222 شنبه 22 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبار سیاسی - تحرکات جدید عاملین بورسیه های غیرقانونی دولت قبل!

در شرایطی که بحث بورسیه های غیرقانونی دولت قبل منجر به اظهارنظر صریح مقامات ارشد دولتی شده است، یک جریان سیاسی با برنامه ریزی ، درصدد بهره مندی از پتانسیل افراد درگیر در ماجرای بورسیه ها به نفع خود در انتخابات است.
نویسنده بازدید : 189 شنبه 22 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبار سیاست خارجی - رویترز:
آقای اوباما! اشتباه کردید که ایران را از قلم انداختید

رویترز در تحلیلی می نویسد باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، چهارشنبه شب سخنانی ایراد کرد که برای مردم آمریکا، که اعتماد خود را به فرمانده کل قوای آمریکا ازدست داده اند، طراحی شده بود.
نویسنده بازدید : 165 شنبه 22 شهريور 1393 نظرات ()

 برخورد سیاسی با حقوق بشر مردود است

 یک عضو تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان با اشاره به مذاکرات دوجانبه ایران با کشورهای اروپایی و آمریکا در هفته‌های اخیر، گفت: دیدگاه‌ها هنوز به هم نزدیک نشده است و اختلافات بر روی موضوعات جدی وجود دارد.
نویسنده بازدید : 159 شنبه 22 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاسی - ارزیابی الهام از حضور احمدی نژاد در انتخابات

غلامحسین الهام، سخنگوی دولت دهم در پاسخ به این سوال که آیا احمدی نژاد قصد حضور در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی را خواهد داشت،گفت: هنوز تا انتخابات راه درازی باقی مانده است.
نویسنده بازدید : 178 شنبه 22 شهريور 1393 نظرات ()


 اخبار سیاست خارجی - جان کری: ایران نباید به کنفرانس مبارزه با داعش در فرانسه دعوت شود!

جان کری وزیر امور خارجه آمریکا می گوید حضور ایران در کنفرانس بررسی چگونگی شکست دادن گروه داعش، که روز دوشنبه در پاریس تشکیل می شود، مناسب نخواهد بود.
نویسنده بازدید : 183 شنبه 22 شهريور 1393 نظرات ()

 

 اخبار سیاسی - هاشمی رفسنجانی: از من گذشته است که برای انتخابات،لیست بدهم

طي ماه هاي گذشته سايت ها و منابع خبري مختلف در تحليل ها و گزارش هاي خود از شرايط حضور احزاب و جريان هاي مختلف در انتخابات هاي 2 مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري بارها ادعا کرده بودند که آيت ا... هاشمي رفسنجاني در پي ارائه ليستي براي انتخابات مجلس خبرگان است. حتي در برهه اي سايت هاي خبري مدعي ليست 50 نفره اي شدند که عنوان «مجتهدان مصلح و معتدل» هم برآن نهاده شده بود.
نویسنده بازدید : 145 شنبه 22 شهريور 1393 نظرات ()


 اخبار سیاست خارجی - ارائه گزارش ضد ایرانی بان‌کی‌مون به مجمع عمومی

دبیرکل سازمان ملل در گزارش سالانه به مجمع عمومی مدعی شد که وعده‌های رئیس جمهور ایران درباره بهبود شرایط حقوق بشر و آزادی‌ بیان محقق نشده است.
نویسنده بازدید : 187 شنبه 22 شهريور 1393 نظرات ()

اخباربین الملل - آمریکا تحریم‌های روسیه را شدت بخشید

آمریکا دور تازه‌ای از تحریم‌ها را علیه چند بانک اصلی و شرکت‌های فعال در بخش‌های انرژی و امور دفاعی روسیه اعمال کرده است. حمایت روسیه از جدایی‌طلبان شرق اوکراین دلیل تصویب این تحریم‌ها بوده است.
نویسنده بازدید : 178 شنبه 22 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبارسیاست خارجی - بررسی تجاوز پهپاد به آسمان ایران در آژانس

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که در حال بررسی درخواست ایران برای محکوم کردن تجاوز پهپاد رژیم صهیونیستی به آسمان کشورمان است.
نویسنده بازدید : 152 دوشنبه 17 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاسی - واعظ طبسی، حسن روحانی را چگونه توصیف کرد؟

حوزه و روحانیت وظیفه خود می‌داند که به سیاستمداران کشور کمک کند و با افتخار اعلام می‌کنم که حوزه علمیه خراسان رضوی در همین مسیر حرکت می‌کند.
نویسنده بازدید : 159 دوشنبه 17 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاست خارجی - دیدار وزیر خارجه دانمارک با رییس جمهور

رییس جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیر خارجه دانمارک با بیان اینکه مایه خرسندی است که غرب پس از سال ها خطر ترورسیم را دریافته است، اظهار داشت: امیدواریم کشورهای غربی در مبارزه با تروریسم جدی باشند.
نویسنده بازدید : 212 دوشنبه 17 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبار بین الملل - قصاب داعش کیست؟

ابوهریره هنگام بریدن سرها با پارچه ای سر خود را می پوشاند اما چشم و ابروی خود را به نمایش می گذارد تا هویت واقعی او با یک مقایسه ساده عکس هایش برملا شود.
نویسنده بازدید : 110 یکشنبه 16 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاست خارجی - همه خواسته های هسته ای ایران از آمریکا

تیم های ایران و امریکا، روزهای پنج شنبه و جمعه در ژنو به طور دوجانبه مذاکره کردند. این مذاکرات پیش درآمدی بود بر مذاکراتی که ظرف یک هفته از روز 18 سپتامبر (27 شهریور) در نیویورک میان تیم های ایران و 1+5 برگزار خواهد شد.
نویسنده بازدید : 190 یکشنبه 16 شهريور 1393 نظرات ()

خاتمی: عقبگـردی در مواضع روحـانی نمی‌بینم

می توان امیدوار بود که تغییر و تحولات و جابجایی افراد در رویکردها اثر ندارد و روالی که مردم و دانشگاهیان خواسته اند و در حمایت اقشار مختلف و استادان دانشگاه از آقای فرجی دانا نمود یافت، محقق شود
نویسنده بازدید : 201 یکشنبه 16 شهريور 1393 نظرات ()

عناوین روزنامه های ایران امروز 16 شهریور 1393


اخبار اخبار سیاسی اخبار روز آخرین اخبار اخبار اجتماعی - عناوین روزنامه های ایران امروز 16 شهریور 1393

نویسنده بازدید : 200 یکشنبه 16 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث ایران،حوادث امروز،خبر حوادث،تجاوز به عنف - اتفاقات عجیبی که در بهشت زهرا می افتد و شما از آن بی خبر هستید

نویسنده بازدید : 190 یکشنبه 16 شهريور 1393 نظرات ()

 

تاگفته‌های عروس انگلیسی داعش

سفر مخفیانه یک دختر انگلیسی به

سوریه

برای ازدواج با داعشی‌ها توجه رسانه‌های غربی را به خود جلب کرد. این دختر در خانواده ای مسلمان و ثروتمند بود و در مدرسه خصوصی تحصیل می کرد؛ اما ناگهان ناپدید شد و برای پیوستن به صف داعشی‌ها مخفیانه به

سوریه

سفر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، هدف از سفر این دختر انگلیسی به سوریه، ازدواج با یکی از اعضای داعش و پیوستن به اعضای این گروهک عنوان شده است.

نویسنده بازدید : 218 شنبه 15 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار علمی - انتقال شگفت انگیز احساسات؛
پوست سریعتر از مغز فکر می‌کند

محققان سوئدی در جدیدترین تحقیقات خود به انتقال شگفت انگیز احساسات از نورون های پوستی به خصوص انگشتان دست ها پی بردند که گاهی از مغز نیز پیشی می گیرند.
نویسنده بازدید : 164 شنبه 15 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار علمی - نتایج پژوهش ها نشان داد:
مزیت های ویژه یادگیری در کودکان دو زبانه

نتایج یک پژوهش جدید نشان می دهد که پرورش کودکان در خانه هایی که در آن ها به دو زبان گفتگو می شود، منجر به کسب توانایی های شناختی و زبانی متعددی در آینده آن کودکان می شود.
نویسنده بازدید : 179 شنبه 15 شهريور 1393 نظرات ()

 

اخبار علمی - سنگ‌هایی هوشمند مخصوص آدم‌های حواس پرت + تصاویر

یک فناوری هوشمند جای اشیاء گمشده را به افراد در یک محدوده مکانی منحصر به فرد می‌تواند نشان دهد.
نویسنده بازدید : 176 شنبه 15 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاسی - معامله مسئولان آسیایی بر سر اموال بابک زنجانی

اصلا فرض را بر این بگیریم که اشد مجازات را برای بابک زنجانی و دیگران پیش‌بینی کنند. در این وضعیت نتیجه چیزی نمی‌شود جز آنکه مطالبات وزارت نفت دریافت نشود. آن هم مطالبات سنگین و عجیبی که بر خزانه کشور اثر بسیار زیادی دارد.
نویسنده بازدید : 166 شنبه 15 شهريور 1393 نظرات ()

 اخبار بین الملل - کامرون: نشست ناتو، پیامی به روسیه و داعش

دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس عصر روز جمعه در پایان نشست دو روزه سران پیمان آتلانتیک شمالی در ولز، با بیان اینکه این نشست بیانگر وحدت وعزم اعضای این اتحادیه نظامی بود، گفت: این گردهمایی پیام های روشنی برای روسیه وگروه تروریستی داعش داشت.
نویسنده بازدید : 226 شنبه 15 شهريور 1393 نظرات ()

خبر داغ پیوستن خواننده زن مشهور به داعش ، یک انگلیسی دیگر به گروه داعش پیوست، اما این بار مردم بریتانیا از این شوکه اند که او یکی از چهره های مشهور موسیقی راک در دهه ۹۰ بود.

---

نویسنده بازدید : 130 جمعه 14 شهريور 1393 نظرات ()

 

اخبار سیاست خارجی - رایان کراکر، دیپلمات کهنه کار آمریکایی:
شانس موفقیت مذاکرات هسته ای بیشتر از شکست آن است/عملیات مشترک ایران و آمریکا در عراق باید پنهانی باشد

رایان کراکر دیپلمات کهنه کار آمریکایی می گوید هرگونه عملیات مشرک ایران و امریکا در عراق باید پنهانی باشد و سربسته بماند.
نویسنده بازدید : 177 جمعه 14 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار سیاست خارجی - عراقچی: مذاکرات با آمریکایی ها خوب و مفید بود/ تا حل اختلافات هنوز فاصله داریم/ پنج شنبه آینده با 3 کشور اروپایی دیدار یکجا خواهیم داشت

سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه کشورمان که برای انجام مذاکره با معاونان وزارت خارجه امریکا به ژنو سفر کرده است ,گفت: ما یک دور جدید از مذاکرات دوجانبه را با هیات امریکایی داشتیم , دور بعدی مذاکرات با 1+5 برای اواخر سپتامبر در نیویورک تنظیم شد. این فاصله از الان تا ان موقع را برای ملاقات ها و مذاکرات های دو جانبه با هیات ها استفاده می کنیم.
نویسنده بازدید : 189 جمعه 14 شهريور 1393 نظرات ()

براساس برآوردهای ژاپن در این کشور 500 هزار کودک در سن مدرسه از نظر آسیب شناختی به اینترنت معتاد هستند، عاملی که موجب شده کارشناسان راهکار برگزاری اردوهای بدون گجت و اینترنت را از سال آینده اجرایی کنند.

نویسنده بازدید : 159 جمعه 14 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار علمی - روبات‌های فوق هوشمند سازندگان نسل آینده هواپیما + تصاویر

در آینده نزدیک روبات‌های کارگر هواپیما ساز جای نیروی انسانی در ساخت این وسیله در دنیا خواهند گرفت.
نویسنده بازدید : 132 جمعه 14 شهريور 1393 نظرات ()

اخبار علمی - وقتی تلویزیون OLED ساعت هوشمند می‌شود + تصاویر

یک محصول فوق هوشمند بدون نیاز به اتصال به گوشی تمامی خواسته‌های کاربران را برطرف می‌کند.

تعداد صفحات : 2

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  نظرسنجی
  به قالب چه نمره ای میدهید
  آمار سایت
 • کل مطالب : 268
 • کل نظرات : 49
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 16
 • بازدید امروز : 162
 • باردید دیروز : 24
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 162
 • بازدید ماه : 186
 • بازدید سال : 29,135
 • بازدید کلی : 205,602